Menü Kapat

Portekiz Hızlı Kargo

Portekiz Hızlı Kargo

Portekiz hızlı kargo , portekiz kargo gönder , partekiz hızlı panelvan lojistik , portekiz ucuz kargo , portekize kargo gönder , türkiye portekiz kargo firması

Portekiz, Türkiye’nin Avrupa Birliği üyeliğe destek veren ülke konumundadır. İki ülke arasında sosyal, siyasi, kültürel ve ekonomik anlamda ciddi ilişkiler bulunmaktadır. Türk şirketlerin Portekiz’de, Portekiz şirketlerin ise Türkiye’de yeni yatırımlar yapmaları için uygun ortam oluşmuştur. İlerleyen dönemlerde iki ülke arasında yapılacak çalışmalar ile ticaret hacminin daha da artacağı beklenmektedir. Portekiz ile Türkiye arasında ikili ticaret büyütmek ve ülkeler arası iş birliğini artırma hedefi bulunmaktadır. Türkiye’den Portekiz’deki bir noktaya göndermek istediğiniz kargo gönderilerinizi hava yolu taşımacılığı ile 1-2 iş günü içerisinde teslim etmekteyiz. Türkiye’den Portekiz’e kargo gönderimlerinde bizleri tercih ettiğinizde gönderiniz aynı gün içerisinde sizlerden teslim alınır. Teslim alındıktan sonra tercih ettiğiniz taşıma hizmeti ile ortalama 1-2 iş günü içerisinde Portekiz’deki müşterinize teslim edilir.

Yurt dışına göndereceğiniz kargonun maliyetini belirleyen etken gönderdiğiniz paketin gerçek ağırlığı ve paketin kapladığı alan yani hacmidir. Bu sebeple yurt dışı kargonuzun gerçek ağırlığı dışında hacimsel ağırlığının da hesaplanması gerekmektedir. Hesaplamalar sonrasında gönderinizin gerçek ağırlığı ile hacimsel ağırlığı karşılaştırılarak yüksek olan değer fiyatlandırma için kullanılır. Hacimsel ağırlığın (Desi) hesaplanabilmesi için paketinizin Uzunluk, Derinlik ve Yükseklik ölçülerini bilmeniz gerekmektedir. Aşağıdaki vermiş olduğum formül ile siz de kargonuzun hacimsel ( Neon Tabela ) ağırlığını hesaplayabilirsiniz.

Hacimsel Ağırlık (Desi) = Uzunluk (cm) X Yükseklik (cm) X Derinlik (cm) / 5000

En Uygun Tabela Fiyatları

 

Deniz aşırı Portekiz gibi ülkelere yurtdışı kargo gönderimi yaparken çözüm odaklı çalışıyoruz. Kargo paketinizi ister gümrükten alabilir isterseniz de alıcınızın adresine kadar ulaştırabiliriz. Tüm sunduğumuz bu hizmetleri en uygun fiyatlarla sunuyoruz. E-ticaret, ithalat yada ihracat ürünlerinizi Portekiz ve Türkiye arasında taşımak isteyenler için firmamız tüm olanakları firmalara sunmaktadır.