Menü Kapat

Belçika Hızlı Kargo

Belçika Hızlı Kargo

Belçika hızlı kargo , türkiye belçika hızlı kargo , hızlı lojistik , belçika hızlı kargo fiyatları , belçika panelvan kargo , belçika’ya kargo gönderimi

Belçika’ya Kargo Fiyatları

Belçika’ya kargo fiyatları, gönderinin ağırlığı ve hacmine göre azalır ya da artar. Ne kadar ağır bir paket gönderilecekse o denli yüksek bir gönderi ücreti ödeneceği gibi, gönderinin içinde konulduğu koli de ne kadar büyükse hacimsel ağırlığı o kadar fazla olacaktır.

Belçika’ya express kargo hizmeti veya alımı olarak farklı sistemlere sahip olan kargoların güvenli ve profesyonel bir ortam içerisinde taşınmasıdır. Yapacağınız gönderilerde öncelikle kargo firmasıyla iletişime geçildikten sonra gidecek olan kargonun ilk olarak güvenliği düşünülür ve ondan sonra diğer kalan işlemler halledilir.

Profesyonel ekibe sahip olan kurumsal firmalar gidecek kargonun örneğin, elektronik eşyalar makine parçaları numune evrak koli valiz tekstil matbaa ev eşyası beyaz eşya bijuteri kimyasal kozmetik vb. zarar görmeden ve güvenilir şekilde adrese teslim edilmesi için gereken tüm müdahaleyi kargo teslim edilene kadar yapar. İhracat ikiye ayrılır mikro ihracat ve normal ihracat olarak mikro ihracat 150 kg kadar olan gönderiler de fatura değeri 7,500 Euro’yu geçmeyen gönderilerde yapılır. Mikro ihracatta fatura ve malzemenin sıfır olması önemlidir normal ihracattaki gibi aralarında ki fark mikro ihracatta malzemeye gümrük beyannamesi açılmasına gerek yoktur mikro ihracatta müşterinin KDV alabilmesi için faturayı müşterisine kesmesi gerekmektedir aksi takdirde KDV alamaz 1-150 kiloya kadar mikro ihracat yapabilirsiniz.

Otomatik Kapı Fiyatları