Menü Kapat

Almanya Hızlı Kargo

Almanya Hızlı Kargo

Almanya hızlı kargo , almanya ucuz kargo , almanyaya hızlı kargo gönder , almanya kargo ücretleri , Türkiye Almanya hızlı kargo

Uluslararası Taşımacılıkta En Kaliteli Hizmeti Sunuyoruz…

Alanında uzman ekibimiz, aldığı eğitimler ve edindiği tecrübeler sayesinde taşıyacağınız eşya ne olursa olsun kırılmaz hale getirmektedir.  Ayrıca uluslararası nakliyattaki tecrübemiz sayesinde, sorunsuz bir taşımacılık gerçekleştirir iken sizler durum hakkında 24 saat bilgi alabilirsiniz. Nakliye işlemlerinizin tüm süreçlerine dahil olmak ve ürünlerinizin durumu hakkında anlık olarak bilgi sahibi olabilmek için 7/24 destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Almanya, Türkiye’nin bir numaralı ihracat pazarı olma konumunu uzun yıllardır hiç bir ülkeye kaptırmamıştır. Almanya’ya panelvan hızlı  kargo ile hem bireysel hem de kurumsal ( tabela fiyatları ) kargo gönderimlerinin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılmasını sağlar.

Almanya hızlı kargo ile verilen tüm kargo hizmetinde çok farklı ürün grupları bulunmaktadır, Ancak unutulmamalıdır ki Türk Ticaret Kanunu’nca yasak olan hiç bir ürün veya malın sorumluluğu kabul edilmez. Yanıcı ve yakıcı gönderiler firmamız tarafından işleme girmesi mümkün değildir.

Almanya için kargo ağırlık hesaplama işlemi nasıl yapılır?

Almanya’ya göndermek istediğiniz paketinizin ağırlığını ölçmek için en doğru yöntem kilogram ya da hacim (desi) hesaplamasıdır. Desi hesaplaması yaparken: EN X BOY X YÜKSEKLİK /5000 formülü kullanılır. Gönderinizin ağırlığını ölçtüyseniz fiyat hesaplamaya devam edebilirsiniz. Örneğin: Almanya’ya 20 KG ağırlığında 50*40*50 ölçülerinde bir paket ( neon tabela ) göndermek istediğinizde; 50*40*50 /5000 yöntemi ile Desi ağırlığını 20 KG denk geldiğini görebilirsiniz.

Almanya’ya Hızlı ve Ucuz Kargo